RU | LT

Vilniaus m. Sofijos Kovalevskajos vidurinė mokykla
Egzaminai

Mokykla dalyvauja projekte: „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme” iki 2014 m. birželio mėnesio.

      www.mukis.lt Mokykloje dirba karjeros koordinatorė ir konsultantas, kurie gali suteikti mokiniams ir jų tėvams reikalingos informacijos apie studijas Lietuvoje ir užsienyje, bei padėti apsipręsti renkantis studijų kryptį.
Karjeros koordinatorė Jolita Šukelienė, el. paštas: jolitulia@gmail.com, tel.:862422637
Karjeros konsultantas Paulius Gaubas, tel.: 864548626

Nori apsispręsti, ką studijuoti?Išsiaiškinti, ar renkiesi tinkamas sau studijas ir tolimesnę karjerą?Susidaryti karjeros planą? Į Tau rūpimus klausimus gali padėti atsakyti karjeros koordinatorės, mokytojos Andželika Aleksandravičiūtė ir Jolita Šukelienė. Tau tereikia susitarti su mokytojomis, kada gali atvykti konsultacijai ir į ją ateiti.Taip pat į Tau rūpimus studijų ir karjeros klausimus atsakysime el. paštu:karjera.kovalevskajos@gmail.com


 


Švietimo ir mokslo ministras patvirtino brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarką


Visą reikiamą informaciją apie 2014 m. bendrąjį priėmimą į Lietuvos aukštąsias mokyklas, ankstesnių priėmimo metų statistinius duomenis rasi interneto tinklalapyje  www.lamabpo.lt


Daugiau informacijos apie egzaminus, jų programas rasite Nacionalinio egzaminų centro interneto svetainėje www.egzaminai.lt bei Švietimo ir mokslo ministerijos tinklalapyje http://www.smm.lt/abiturientams.htm.

PATVIRTINTA 2014 M. BENDROJO PRIĖMIMO Į LIETUVOS AUKŠTĄSIAS MOKYKLAS TVARKA


Š. m. gegužės 15 d. LAMA BPO valdybos posėdyje buvo patvirtintas 2014 m. bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštųjų mokyklų pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas tvarkos aprašas. Stojantieji prašymus studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose galės pildyti ir koreguoti LAMA BPO informacinėje sistemoje nuo birželio 1 d. iki liepos 21 d. 17 val. Į prašymą bus galima įtraukti iki 12 pageidavimų, kuriuos bus galima papildyti ar išbraukti, keisti jų eiliškumą, pasirinkti studijų formą ir finansavimo pobūdį. Jei prašymas bus koreguojamas kelis kartus, galios paskutinė koreguoto prašymo versija. Pagrindinio priėmimo metu stojantysis galės užpildyti ir tikslinio finansavimo prašymą pasirenkant iš studijų programų, gavusių valstybės tikslinį finansavimą, sąrašo. Į tikslinio finansavimo prašymą bus galima įterpti iki 3 pageidavimų. Laikantiems stojamuosius egzaminus ir/arba motyvacijos vertinimą, registruotis informacinėje sistemoje ir į prašymą įtraukti atitinkamas studijų programas reikės ne vėliau nei likus 24 val. iki stojamojo egzamino arba motyvacijos vertinimo. Pagrindinė stojamųjų egzaminų ir motyvacijos vertinimo sesija vyks birželio 19 d. – liepos 4 d. Visas 2014 m. bendrojo priėmimo datas rasite „Bendrojo priėmimo“ skiltyje „2014 m. datos“. Į vieną iš LAMA BPO punktų nuo birželio 2 d. iki liepos 21 d. 17 val. dokumentus turės pristatyti stojantieji:
 

Back Top  Id: 521 [text] 


PS 2013-11-06 2013 m. Lapkričio 6 d. 22:37:14  Logout
RU LT Active project: LT

Image
Title
Short text

 
 
 Styles

Paragraph

Font family

Font size

Path: p


TextStyles

Paragraph

Font family

Font size

Path:


Param
Date
Order
HidePriemimas 2013
Informacinis biuletenis Nr.7
Informacinis biuletenis Nr.7.1
Informacinis biuletenis Nr.7.2
Informacinis biuletenis Nr.7.3
Naujienos
 
Mūsų mokyklai 30
Europos kalbų diena
Mokykla dalyvauja projektuose
Vilnius, Dūkštų 30, (85) 240 05 52
© Visos teisės saugomos e-sprendimas: it-sistemos.lt